Avi Networks se stává součástí VMware

Zveřejněno 02/10/2019 by vmwareczechrepublic
Upozornění: tento článek je starší než jeden rok a nemusí obsahovat aktuální informace.

 

Tom Gillis, viceprezident a generální ředitel divize síťových a bezpečnostních řešení

Když jsme oznámili úmysl převzít Avi Networks, vyvolalo to bouřlivé nadšení mezi našimi klienty, analytiky i našimi vlastními zaměstnanci. Jeden analytik IDC napsal: „Oznámením úmyslu převzít dodavatele softwarového kontroléru pro poskytování aplikací Avi Networks společnost VMware jednak vstupuje na trh ADC, jednak transformuje své datové centrum NSX a multicloudový síťově virtualizační overlay (NVO) na kompletní architekturu SDN s vrstvami 2-7 (1).

Obě firmy se pozoruhodně shodují v pohledu na směřování vývoje síťových technologií a datových center tak, aby fungovala jako veřejné cloudy a pomáhala podnikům naplno využít svůj digitální potenciál. Proto mě těší, že mohu oznámit uzavření akvizice Avi Networks společností VMware. Avi Networks se tím oficiálně natrvalo stává součástí rodiny VMware.

Pat Gelsinger mnohokrát hovořil o tom, že cílem VMware je prosazovat automatizaci všeho. Akvizice Avi nás posouvá o krok blíže tomuto cíli. Týmy VMware a Avi Networks budou společně pracovat na naplňování vize virtuální cloudové sítě, budování komplexního řešení se službami na vrstvách L2-L7 a přenosu principů veřejného cloudu do lokálních prostředí. Platformu Avi představíme našim zákazníkům a partnerům, abychom jim pomohli zavádět softwarově definované poskytování aplikací v datových centrech a cloudech, a budeme nadále spolupracovat s našimi technologickými partnery kvůli zajištění interoperability.

Aplikace jsou základem fungování moderního podniku. Podniky potřebují poskytovat a aktualizovat aplikace rychleji a konzistentněji v různých cloudových prostředích. Předpokladem úspěchu je automatizace všeho, především veškerých síťových a aplikačních služeb v privátních a veřejných cloudech, která zajistí vývojářům samoobslužnost, aby mohli pracovat rychle a flexibilně, jak podnik potřebuje. Vedle automatizovaného poskytování zdrojů potřebuje podnikové IT kompletní přehled o zkušenosti uživatelů a výkonu aplikací.

S Avi Networks pod křídly bude VMware moci nabízet jedinou kompletní softwarově definovanou síťovou platformu na trhu pokrývající všechny vrstvy od L2 po L7 pro moderní multicloudová prostředí, založenou na jednotné architektuře. VMware bude moci nabízet jak integrované funkce vyvažování zátěže jako součást VMware NSX, tak pokročilé samostatné ADC řešení zahrnující globální vyvažování serverové zátěže, firewall webových aplikací (WAF) a pokročilé analytické a monitorovací schopnosti.

Celému týmu Avi, který dovedl firmu až sem, vyvinul úžasnou sadu produktů a vybudoval mimořádnou firemní kulturu, gratulujeme a vítáme všechny ve VMware.

Tom

 


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy: , ,

Související články

Zveřejněno 03/05/2018 by marcoa

T-Mobile zavádí digitalizaci pro vyšší efektivitu

Nadnárodní telekomunikační společnost musí stále častěji řešit požadavky, kdy s rostoucím počtem zaměstnanců rostou nároky na jejich umístění a přístup k firemním informacím. Mobilní zaměstnanci pracující na různých typech zařízení zvyšují své požadavky na IT oddělení, aby jim poskytovalo stále lepší služby a přístup k firemní síti. V roce 2010 se společnost rozhodla postupně začít […]

Zveřejněno 06/06/2019 by vmwareczechrepublic

Pět důvodů, proč cloud může podnikovému IT pomoci realizovat inovace

Proměnlivé podmínky na trhu a nepředvídatelnost podnikání v globální ekonomice spolu s dosud nebývalou rychlostí technického pokroku nutí podniky jednat rychleji než dříve. Z toho důvody přestaly vyhovovat tradiční přístupy k realizaci nových myšlenek.

Zveřejněno 21/02/2018 by blogsadmin

Dokonale fungující partnerství pomáhá vytvářet mimořádnou zákaznickou zkušenost

By Kirsten Cox, Vice President Marketing, EMEA, VMware Jedním z aktuálně nejvýznamnějších trendů digitální transformace je snaha o zajištění maximálního komfortu pro zákazníků i zaměstnance. Zkušenost zákazníků a interních uživatelů byla i stěžejním tématem na letošní konferenci VMworld Europe. Ukazuje se, že převratné moderní technologie – jako cloud, mobilita a nové přístupy k bezpečnosti – napomáhají takové […]

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy